Arnold's Gym
Arnold's Gym
Je třeba instalovat nový Flash Player.

O nás

1.10.2006 bylo otevřeno v areálu tělovýchovné jednoty v Mikulově fitness centrum o rozloze 130 metrů čtverečních. I přes dostatečný komfort zde vznikal problém v rozdělení fitness centra do dvou částí, kde převážně jedna z částí byla zaměřena pouze na spodní partie těla a druhá část byla směsicí ostatních strojů. Proto jsme začali uvažovat o zvětšení fitness centra a celkového pohodlí pro naše klienty.

V červnu 2007 po téměř těžkých bojích padlo rozhodnutí od TJ Pálava Mikulov o povolení přestěhování fitness centra do větších prostor. Hala o rozloze cca 265 metrů čteverčních a pětimetrových stropů nedala dlouho čekat a začalo se budovat nové fitness centrum, tentokrát už pod názvem Arnold's Gym. Úkolem bylo vybudovat posilovnu tak, aby splnila veškerá kritéria jak pro amatéry, tak pro klienty s profesionálním zaměřením, což se také po dvou měsících podařilo.

Arnold's Gym vám může nabídnout téměř vše, co je potřebné pro kulturistiku a fitness. Každý nováček se může obrátit na personál o pomoc, jak začít se cvičením (tato služba je zdarma). Navíc je zde k dispozici boxovací pytel, tatami, malé posezení, aktuální vydání časopisů Svět kulturistiky, Muscle & fitness, 21. století, a také bar s velkým výběrem suplementů a nápojů.

ProjektorProjekce

Neustále zlepšujeme komfort našich služeb tak, abyste se u nás cítili co nejlépe. Nyní jsme nainstalovali do fitness centra nový projektor, a tak si můžete užívat sledování filmů či hudebních videoklipů i při cvičení. :)

Arnold’s Gym, Fitness Centrum, Richard Stacha, Na Hradbách 13, Sportovní hala, 692 01 Mikulov

Telefon: +420 775 99 69 69, E-mail: arnoldsgym@email.cz, Internet: www.arnolds-gym.cz